Vypusťte netopejry!

31. srpna 2010 v 17:02 | M*
I vy plantážníci! (Ano, už přestanu číst ty Rychlé šípy, slibuji...)


Ták. Už je zase konec. Konec prázdnin. Tak trochu konec svobody, cestování, konec kvalitního spánku, konec všem party, konec tříhodinovému čtení (whoahahá, to těžko!). Konec. Začátek. Pff.

Srpen byl nějak krátký, tedy alespoň mi to tak přišlo.
Nejvíce jsem trpěla na chalupě kdesi mezi lesem, řekou, mramorovým lomem a odpornou pseudostarou chalupou našeho souseda (kýč!). A bylo to skutečně tragické, neboť mne už nic nebavilo, dokonce ani číst si nebo psát. Trochu jsem zase malovala, no, a  taky hrála Plants vs. Zombies, což je docela debilní, ale na druhou stranu docela veselá počítačová hra. 
Taky jsem byla u tety, která se, nechápu proč, odstěhovala z Chodova až někam za Beroun. Možná chtěla mít klid, ale myslím, že si moc nepomohla, neboť v této vesnici pes nechcípl, nýbrž tam dennodenně ráno i večer vyje. Nicméně toto vůbec není důležité, nejsou důležité ani naše výlety do Lán (tam se nám rozbil náš foťák Albert, zrcadlovka...), ani na nižborský zámek. Nejdůležitější jsou naše nákupy se Z. Ta sice byla trochu společensky unavená (kocovina!), ale stejně to bylo parádní a snobské. Koupila jsem si konečně conversky a jsou perfektní! Sice je na nich tak trochu napsáno LOVE, což je tak trochu proti mému přesvědčení, ale stejně je mám ráda, i když už jsou od bláta a taky polité vínem, o tom ale až později. Baret jsem nesehnala, zato dvě skvělé knížky ano (Pianista a Kdo chytá v žitě!). A  taky košili, vestu, co vypadá jako pánská, tričko, bla bla bla. Seděly jsme na Petříně, hrály si s bublifukem, jedly malinové Pim´s, vítr mi shazoval z hlavy můj baret s broží motýla, a celé to bylo takové letní a strašně pěkné. 

No a to nejdůležitější - jela jsem do Liberce! Myslela jsem, že budu potřebovat ponorku k tomu, abych se tam dostala, ale ukázalo se to jako naprosto nepotřebné. Bydleli jsme v takovém...hotel to nebyl a já jsem tomu optimisticky (to je pro mne velice nezvyklé, mimochodem, býti optimistická) říkala penzion. Druhé patro. Čtyři postele, co jsme je posunuli vedle sebe, skříň, vařič, lednička se šlehačkou a topingem, koupelna s pány pavouky, chodba s trochu unavenými křesly a improvizovanými popelníky. Víno, spousta vína, šampaňské, BlackDevilky a PinkElephantky, doutníky, Frisco, Křídla, alkoholové opojení, no řekněte, je normální vyrážet někam po jedenácté v noci a vracet se v devět ráno? OSA, tramvaj, co nejezdí a ošklivý a zlobivý chlap, co nemá rád lesbičky, Venca a Pepek, hommies, náměstí, McDonald´s, vilná prasátka, naprosto nevhodná pro děti, co dělají Jo! a ACH! a Chich! CyberCafé, WoW a Left 4 Dead 2!
Gettin´ over you! To jsou prostě nejlepší memories, a zdaleka jsem tady nenapsala všechno. 
Jo, začala jsem tak trochu hrát počítačové hry. Vím, že je to tak trochu taky debilní a tak, ale jako únik před někdy krutou realitou je to skvělé, skoro jako čtení knížek (ne, neházejte po mne kameny!). Tákže teď mám svou blood elf palladinku ve WoW, co se jmenuje Nymphadora. V Left 4 Dead 2 jsem hrála za takovou ošklivou paní s pistolí, co jsem jí říkala Zombiebijce, protože přece střílela zombie, tak co. 
Hadžiko!
D+N+E+L+H= VSL!

A zítra zase do ústavu. Abyste věděli, budu kvůli tomu, že chci sedět ve čtvrté lavici úplně u okna (to abych se mohla kochat!) vstávat o půl šesté. A just si vezmu ty nevhodné boty na podpatku. 
Dnes jsem byla v knihovně. Platila jsem sice pokutu, ale stejně jsem si zase půjčila šest knížek, které nemohu v žádném případě stihnout přečíst do toho zadaného termínu vrácení, neboť doma mám další, na chalupě další a u babičky další. Nesehnala jsem ani potřebné učebnice do školy, sešity se mi rozpadají, ale nejdůležitější přece je, že mám penál v pořádku! 

Já už vážně nevím. Vždycky mne toho tolik napadá, ale pak si sednu k pc, přihlásím se na ten proklatý blog.cz a nic. Vůbec nic. Prázdno. Mám z toho vyloženě hrůzu a možná proto se mi to pokaždé stane a pak to dopadne TAKHLE špatně. Takže tak. Zítra tam umřu, to je jasné. 

Báj báj.

M. nebo taky Nymphadora a Zombiebijce.

P.S. A né, nebudu si to po sobě číst, a just ne!

Perfektní, ale nejde mi to zmenšit...nu což.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dax Dax | Web | 1. září 2010 v 22:47 | Reagovat

Taky jsem chytal v žitě letos v létě.
Užij si ústavu.

2 Joanna Joanna | Web | 5. září 2010 v 10:57 | Reagovat

Taky hraju zombíky, ale jiný :D
Doutníky... kůrňa, dala bych si, ale mám to zakázáno :D
Co ústav? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama