Život je fraška...

14. července 2010 v 22:18 | Joan
...a tak Joan zůstala bez Ravica. A Ravicovi to bylo úplně jedno...

Dobrý dén, dobrou chůť!
Dobře, měla bych se kát, šíleně moc, že jsem tak dlouho, zatraceně dlouho nenapsala. Ale to se mi ani v nejmenším nechce, neboť jsem příšerný alibista a jsem příliš líná na to, abych se teď za něco někomu omlouvala (ha! Že by dvojsmysl?)... Tákže. Následuje sdělení budoucím generacím...
Nikomu nevěřte. Nikdy nikomu nevěřte! Zradí vás! Podrazí vás! Poníží vás a vy si budete připadat jako idioti, takže tak nějak jako jsem si připadala já asi tak zhruba před týdnem. Hahaha. Neberte mne vážně. Bolí mne hlava a tak různě.
Tak. Duchaplné, což?

Už asi tak čtrnáct dní jsem v Praze. Je to tu skutečně...legendary, řekla bych. Matčina známá nám tu našla brigádu, takže teď každý den se Z. chodíme do hotelu Imperial (přijďte se podívat, ale zřejmě nás tam jen tak nenajdete, ukrýváme se totiž v protiraketovém krytu, zvaném prádelna a ještě něco). Co tam děláme? Jezdíme výtahem a snažíme se rozlišovat mezi ručníkem malým a ručníkem velkým (opravdu těžké, co třeba poznat to podle velikosti?), prostěradlem malým a kapnou malou (neptejte se mne, co to je) a tak podobně. Běháme po hotelu v botách na vysokých podpatcích, což je opravdu velice pohodlné, a kontrolujeme míru uklizenosti pokojů, díky čemuž nás většina těch ukrajinských uklízeček nenávidí (až na Vasilijevnu a Marienku a Táničku!). Jou.  V každém pokoji je Bible. Weird.
Takže jsou z nás asistentky manažerky hauskííííííííííííípingu. Nesmím opomenout našeho pana ředitele, který by mohl natáčet reklamu na aroganci a na pana Františka, kterého si zřejmě adoptuji jako mého děda, neboť má rád francouzské filmy a víno a taky mě! Whoahahá. 
No a Johny. Kuchař. Slint. Vypadá jako ten zpěvák Arctic Monkeys a zdraví mě jako první a má obrovské oči a...aww!!! Né, vůbec nejsem směšná.

Odpoledne jsou horká. Nenávidím teplo. Ne. Sluneční svit škodí mému bledému povrchu těla a někdy si snad říkám, jestli náhodou nejsem úpír, nebo hmyz, nebo něco na ten způsob, což je docela dost dobře možné, neboť skutečně nemám zmapované všechny své předky (koneckonců, kdo ano?). Slunce je na mne moc horké a moc nudné a jasné a optimistické. Kýč?

Dnes jsem na chodbě potkala pana Polreicha (nebo jak se to píše, kdo to má vědět? A je úplně jedno, že vlastní Café Imperial a zaměstnává Johnyho). Mračil se a neodpověděl mi na pozdrav. Měl modré tričko a byl menší než já. Blablabla. Obludárium pana Polreichta. 

Z. si ze mne pomalu ale jistě vychovává malého hulváta. Piji. Kouřím. Málo spím (to spíše proto,že zřejmě trpím nespavostí). Dopuji se kávou a Ibalginem. Chovám se jako idiot. Využívám lidi a jsem sobecká a nevolám matce. To jsem já.

Ták. Další vzkaz budoucím generacím.
Poslouchejte Joy Division, The Queen, The Beatles, Franz Ferdinand, The Who, Dona McLeana, Doris Day, Chopina, Ježka a takové ty staré věci. Noa občas to můžete šmrncnout Lady Gagou, abyste se nezbláznili, ale jen velice málo. Je to nebezpečné.
Pijte mléko.
Čtěte. Všechno.
Nespěte a koukejte se na filmy. Ale o tom až jindy.
Já půjdu ´spát´, zítra budu se Z. rozvážet prádlo, kontrolovat pokoje, přepisovat faktury do pc (EKOLAB!) a krmit Z. mozek dalšími velice rádobyvtipnými hláškami (,,Tady chybí Bible." - ,,Ale mají tady tři springlery, to jim musí stačit!")

Tak tedy:
,,Připravte květináče, na Vánoce jsem zpátky! Nebo tak nějak..." Rimmer, Eso Rimmer!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dax Dax | Web | 14. července 2010 v 22:50 | Reagovat

Nevěřím, že nikomu nevěříš. Věř mi :-)))

2 Essi Essi | Web | 16. července 2010 v 9:11 | Reagovat

ARRRGH.. závidím ti tvou bledost. Já už se byla nucena (proč tu sakra nejde kurzivá?!)opálit! Drzé slunce! Mé bledé, křivé a krátké nožky už jsou jenom křivé a krátké >.<.

3 Tyrkis Tyrkis | Web | 17. července 2010 v 20:05 | Reagovat

Miláčku :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama