Always come to the dark side ´cause we have some fresh cookies!

22. července 2010 v 21:04 | Joan
Ták. Dobrou chuť, to zajisté ano, Šťastné a Veselé, to také!

Není vám horko? Mne tedy je. Venku sice hřmí, jenže mraky neustále nejsou dostatečně husté na to, aby se mi zlepšila má velice zvláštní a špatně definovatelná nálada. I když, právě začalo pršet, takže to vypadá lépe. Aha. Tak zase přestalo.
Venku někdo hraje na kytaru, obloha je tmavá, vítr si hraje s listím v korunách stromů (sakra, to zní tak klišoidně a použitě!), šla bych na procházku. Kdyby to tak bylo možné... Přece jenom není moc zábavné koukat se přes tři hodiny na Red dwarf (jo, já vím, JE to zábavné, ale... Dave Lister je bůh. Je to prostě mástr).

Dnes jsem nešla do práce. Proč? Za to se trochu stydím (spíše tedy pořádně). Prostě jsem tam nešla. Tečka (čárka, vykřičník, Hitler to byl uličník!). 
Odpoledne jsme měli jet do nějaké vesnice, co má v názvu něco se stříbrem, a já nemohu, protože moje milá mamá, která je ode mne asi stošedesátdevět (je mi jedno, jak se to má psát správně, takhle je to fájn) kilometrů daleko usoudila, že jsem nemocná.
Takže jsem přečetla celý Román pro ženy (nečtěte to, prosímvás, pokud je vám život milý!) a pokoušela se o nějaké anglické knížky, ale nevím čím to je, chtělo se mi u nich spát. Buď proto, že jsem jim nerozuměla (Ne. Ne. Néé.), nebo možná proto, že jejich obsah byl natolik nudný/pitomý/málo divný, že k ničemu jinému, než k uspávání nesloužily. 

Riders on the storm... There is a killer on the roof...His brain is squirmin´ like a toad...Take a long holiday...Let your children play...If ya give this man a ride...Sweet family will die...Killer on the road, yeah...Girl ya gotta love your man...
Aww, The Doors, jakto, že jsem je neobjevila dříve? Oni byli...oni jsou tak geniální a jánevímcoještě. 

Zítra mi končí ta brigáda v hotelu. Mrzí mne to, víte? Bylo to tam skvělé. I když, někdy není zrovna legrační rozvážet ručníky, kontrolovat pokoje, přerovnávat celý archiv, hrabat se ve fakturách, jíst štěňátka a radioaktivní salát (!!!), stěžovat si na to, jak mne bolí nohy, mačkat tlačítka ve výtahu, zdravit každého, koho potkáte, aniž byste ho znali... Ne, já se sem vrátím (...a se mnou přijde zákon, whoahahahaha). Ta samota mi očividně leze na mozek. A to vlastně prakticky vzato ani sama nejsem, v bytě jsou se mnou další lidé (moc milí, mimochodem), jenže...ech, chybí mi chození po rozpálené Praze, sezení na lavičce, jezení fornett, nikotin, plácání hloupostí, focení, objímání, Z, zatraceně, už se vrať domů! 

Měla bych si zabalit. Strašně se mi chce. Hrozně se mi chce chodit pro kufr a skládat tam to oblečení. Zatraceně, proč? Za CO se mi mstíte? Vím, že mě chce někdo zabít, ale KDO zatraceně? KDO chce zabít Joan? (to bude totiž nový film!)

Zjistila jsem, že je mi jedno, jak moc se kdo přetvařuje, nebo se za někoho vydává. Protože když o tom vím, a mám toho člověka skutečně ráda, tak mi to nevadí. Vůbec ne. Klidně s tou danou osobou budu dál chodit po jejím městě a řešit všechny ty imaginární i neimaginární, budu se s ní fotit na hřbitově, opíjet na zahradě a pouštět si francouzské písničky před kostelem v té naší hnusné, oslizlé městské čtvrti. Budu s ní obdivovat Marylin Monroe. Whoahá, takové dvě nepseudopseudonepseudointelektuálky, největší ve Východních Čechách.

Né, ať už ten pán přestane hrát na tu kytaru. Jen mi to něco připomíná, nejspíš nějakou dovolenou někde, nebo možná ten zvláštní začátek prázdnin. Né, začínám být asi moc vilná, nebo ne přímo vilná, ale...panebože (ty, co neexistuješ!), asi jsem se zbláznila. Pro mé, už tak nalomené, duševní zdraví není zřejmě moc dobré dřepět celý den v tom samém pokoji, s New Moon, postelí a otevřeným oknem, s výhledem na Prahu.

Tak já zase jdu...

J. nebo taky někdo úplně jiný...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sophia Sophia | Web | 22. července 2010 v 22:57 | Reagovat

Mr mrzí, že vám končí brigáda, víte? :D Protože se neuvidíme, pokud nepřijedete do Čmelákovic (tohle je můj nový, lepší název :D) :).
Mě strašně vadí, když se někdo přetvařuje, ale už mám vyčíhnutý, kteří lidi se přetvařujou a kteří ne :D

2 Dax Dax | Web | 24. července 2010 v 9:29 | Reagovat

Doors-yes!! Poslochám je dost často a stále je objevuji.

3 R. R. | Web | 26. července 2010 v 13:35 | Reagovat

Doors! Doors! Doors! Váš fkus mi imponuje...
Já zase nemůžu nikoho přetvařujícího se vystát. Prostě ne. Dokonce podezírám z přetvářky i lidi, kterých se to vůbec netýká. Jsem posedlá opravdovostí :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama